Lingbart Centrum Języków Obcych - Biuro Tłumaczeń
Wycena

Aby ułatwić Państwu składanie ofert i zapytań, biuro tłumaczeń Lingbart zapewnia możliwość skorzystania z darmowej wyceny online. Zachęcamy Państwa do przesyłania stosownych materiałów wraz z opisem wymagań, co do tłumaczenia. Wystarczy uzupełnić poniższy formularz lub przesłać treść zapytania pod internetowych adres naszego biura, tj. info@lingbart.pl. Mogą Państwo liczyć na szybką oraz wyczerpującą odpowiedź na wszystkie pytania, tudzież wątpliwości.

Kraków, Wrocław, Warszawa, Poznań – tutaj nas Państwo znajdziecie. Biuro tłumaczeń Lingbart oferuje najwyższej jakości usługi obejmujące rozmaite tłumaczenia ustne i pisemne. Zapraszamy!

Firma
Imie i Nazwisko *
Telefon kontaktowy
Adres e-mail *
Witryna internetowa
Treść zamówienia (prosimy określić typ tłumaczenia, termin realizacji, objętość/czas trwania)
Załącz pliki:

dodaj następny plik
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Biuro tłumaczeń Lingbart oferuje Państwu kompleksowe usługi translatologiczne. Zapewniamy rzetelne tłumaczenia pisemne między innymi: tekstów handlowych, technicznych, prawniczych, popularno - naukowych, a także profesjonalne tłumaczenia ustne w następujących formach: tłumaczenia ustne symultaniczne, konsekutywne, szeptane oraz liaison. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy kompetentną poradą dotyczącą wyboru rodzaju przekładu. Świadczymy nasze usługi na terenie najważniejszych polskich miast biznesowych, takich jak: Poznań, Warszawa, Kraków i Wrocław.

tłumaczenia pisemne

  • W wypadku zleceń obejmujących dużą ilość dokumentów do tłumaczenia, mogą Państwo liczyć na korzystne rabaty, których wysokość ustalana jest indywidualnie.
  • Rozliczenie obejmuje faktyczne tłumaczenie na język docelowy, a nie źródłowy.
  • Strona przeliczeniowa, według której określana jest objętość tekstu równa jest 1800 znakom z uzasadnionymi spacjami, znakami przestankowymi oraz cyframi.
  • Strona tłumaczenia przysięgłego zawiera 1125 znaków z uzasadnionymi spacjami, znakami przestankowymi oraz cyframi.
  • Do realizacji zleceń przystępujemy w chwili otrzymania potwierdzenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, mając pełną świadomość jak istotny jest w wielu sytuacjach czas realizacji zlecenia, jesteśmy gotowi pracować także w weekendy.
  • Biuro tłumaczeń Lingbart tłumaczy nawet najtrudniejsze i najbardziej wymagające teksty w bardzo krótkim czasie.
  • W naszym biurze tłumaczeń przekład natychmiastowy, np. krótkich wiadomości e-mail wykonywany jest po stawce za jedną stronę przeliczeniową plus 10%.
  • Do cen tłumaczeń doliczany jest 22% podatek VAT.

tłumaczenia ustne


Minimalny czas pracy tłumacza podlegający rozliczeniu to trzy godziny zegarowe. Informacja ta dotyczy rozmów oraz negocjacji handlowych. Każda rozpoczęta godzina pracy tłumacza liczona jest jako pełna.

Tłumaczenia ustne wykonywane podczas wykładów bądź szkoleń, jak również tłumaczenia symultaniczne rozliczane są w oparciu o bloki 4 i 8 godzinne.

W odniesieniu do tłumaczeń wyjazdowych, rozliczenia następują tylko i wyłącznie za pomocą bloków 8 godzinnych. Dodatkowo Klient zobowiązany jest pokryć koszty przejazdu oraz pobytu tłumacza w danym miejscu. W przypadku tłumaczeń w Poznaniu lub najbliższej okolicy zapewniamy bezpłatny dojazd. W przypadku odwołania zleconej usługi na 1 dzień przed umówionym terminem tłumaczenia, przyjmuje się zasadę, zgodnie z którą to klient pokrywa koszty dyspozycyjności tłumacza w wysokości 50 % zamówionego wcześniej czasu.

Dzięki profesjonalizmowi oraz bogatej wiedzy merytorycznej oraz kulturowej, wykonywane przez nasze biuro tłumaczenia, cechują się adekwatnością treściową oraz poprawnością stylistyczną.


szkolenia językowe


Cena szkolenia kształtowana jest przez takie czynniki jak liczba uczestników tworzących grupę, intensywność szkolenia (liczba godzin lekcyjnych w tygodniu) i jego typ. W związku z tym konkretne opłaty za szkolenia ustalane są indywidualnie.

Zapewniamy kompetentne i poprawne stylistycznie, merytorycznie oraz terminologicznie tłumaczenia ustne oraz pisemne.

Zapraszamy do naszej siedziby: Poznań, ul. Krańcowa 75C/2