Lingbart Centrum Języków Obcych - Biuro Tłumaczeń

tłumaczenia handlowe

Do współpracy z Biurem Tłumaczeń „Lingbart” zapraszamy firmy oraz Klientów prywatnych, dla których szczególnie istotna jest szybkość i terminowość realizacji zleceń. Nieustannie pogłębiana wiedza oraz doświadczenie współpracujących z nami specjalistów z branży ekonomiczno-finansowej pozwalają nam świadczyć najwyższej jakości usługi translatorskie.

Wykonujemy rzetelne tłumaczenia tekstów handlowych, obejmujących różnego typu umowy, bilanse, prospekty, rachunki, a także analizy i dokumenty podatkowe. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania Naszych Klientów, dlatego każdorazowo dostosowujemy metody i narzędzia pracy do specyfiki zamówienia.

W biurze tłumaczeńLingbart” bazujemy tylko na sprawdzonych i efektywnych rozwiązaniach z zakresu usług lingwistycznych, będących gwarantem Państwa satysfakcji i zadowolenia. Niskie ceny oraz kompleksowość obsługi pozwalają nam cieszyć się czołową pozycja w branży. Dzięki naszym tłumaczeniom sprawnym korzystaniem z obcojęzycznych tekstów i dokumentów cieszy się wiele specjalistycznych firm z całej Polski.

Poznań, Warszawa, Wrocław oraz Kraków to główne obszary naszej działalności. Oferta Biura TłumaczeńLingbart” skierowana jest także do mieszkańców innych miejscowości i regionów kraju.

powrót