Lingbart Centrum Języków Obcych - Biuro Tłumaczeń

tłumaczenia prawnicze

Jesteśmy świadomi, że rzetelne wykonania tłumaczeń tekstów prawniczych wymaga nie tylko doskonałych umiejętności językowych, ale także merytorycznej, branżowej wiedzy. Dokładamy wszelkich starań, by każdy współpracujący z naszym biurem tłumaczeń lingwista był wykwalifikowaną osobą, mogącą poszczycić się bogatym doświadczeniem zawodowym. Realizacja każdego zlecenia obejmuje nie tylko sprawnie przeprowadzone usługi translatorskie, ale przede wszystkim konsultacje z prawnikami i innymi specjalistami z rozmaitych dziedzin.

Profesjonalne i kompleksowe podejście do Państwa indywidualnych wymagań sprawia, że wszystkie tłumaczenia aktów notarialnych, statutów, uchwał lub rozporządzeń spotykają się z uznaniem wielu Klientów z Poznania, Krakowa, Wrocławia oraz Warszawy. Gwarantujemy ścisłą poufność powierzanych nam dokumentów.

W codziennej pracy Biura Tłumaczeń PoznańLingbart” wykorzystywane są tylko innowacyjne rozwiązania i metody lingwistyczne, dzięki czemu możemy świadczyć najwyższej jakości usługi. Możliwość przesłania tekstu lub dokumentu drogą elektroniczną oraz czytelne i komfortowe warunki współpracy to kolejne atuty powierzania nam nawet najbardziej nietypowych zadań translatorskich. Biuro Tłumaczeń z PoznaniaLingbart” to gwarancja najniższych cen oraz terminowej realizacji zleceń.

powrót